Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Konstultant ds. rekrutacji

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno Technologies Sp. z o.o.

Konstultant ds. rekrutacji

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

  • Chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji, który jest Twoją pasją?
  • Jesteś kreatywny, szukasz nieszablonowych rozwiązań i nie boisz się nowych wyzwań?
  • Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w HR (staż, praktyki) i jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze?
  • Nie stresujesz się komunikacją w języku angielskim?

To super! Właśnie szukamy nowej osoby do naszego zespołu rekrutacji, która wesprze nas jako Reserach Consultant

Wymagania

Czym nasi Research Consultanci zajmują się na co dzień?

  • Poszukują kandydatów z najróżniejszych branży, wykorzystując wszystkie możliwe źródła (baza danych, social media,direct search,networking,ogłoszenia, etc.) – kreatywność i inicjatywa bardzo mile widziane!
  • Tworzą i publikują ogłoszenia rekrutacyjne
  • Zapoznają się z profilami kandydatów i dopasowują ich do najlepszych projektów!
  • Wspierają się, dzielą wiedzą i doświadczeniem, a w razie potrzeby zawsze znajdą czas na zespołową burzę mózgów!

Oferujemy

Pracując z nami otrzymasz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy na umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczenia, brania udziału w szkoleniach i wspólnego uczestnictwa w eventach branżowych
  • Różnorodne ścieżki rozwoju i awansu
  • Wspólne poniedziałkowe śniadania i czwartkowe popołudnia integracyjne
  • Pozostałe benefity, jak prywatna opieka medyczna, kawa i owoce w biurze.

Brzmi ciekawie? Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszego zespołu!

A może znasz kogoś, kto będzie odpowiednim kandydatem? Zaloguj się na naszej stronie internetowej jako MatchMaker, kliknij opcję "poleć” i zgarnij prowizję.