Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Spec. Ds. Obsługi Klienta b.elektryczna

Zielona Góra

, Proguest

Spec. Ds. Obsługi Klienta b.elektryczna

Opis stanowiska

Dla dużego dystrybutora profesjonalnych materiałów instalacyjnych z branży elektrycznej poszukujemy na stanowisko Specjalisty ds. Obługi Klienta.

Praca polega na doradzaniu klientom hurtowni, pomoc z skompletowaniu zamówienia i sporządanie dokumentów sprzedażowych. Dbanie o dobre relacjie z kontakhentami.

Wymagania

Oczekujemy minimum dobrej znajomości asortymentu z w/w branży, chęci do pracy, mile widziane doświdczenie w handlu i/lub wykształcenie techniczne elektryczne, dobra obsługa komputera.

Oferujemy

W zamian umowa o pracę, szkolenia, możliwość dalszego rozwoju w firmie, bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa +premia)