Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Lubin
    (59-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji z językiem angielskim.

Lubin

, Human Services

Specjalista ds. rekrutacji z językiem angielskim.
Lubin

Opis stanowiska

Do obowiązków rekrutera będzie m.in. należało:

- przygotowywanie wsadu ofert,

- rekrutacja pracowników z krajów azjatyckich, prowadzona od A do Z,

- kontakt z kandydatami , prowadzenie procesu rekrutacji,

- przygotowanie kandydatów do zatrudnienia w Polsce,

- opieka nad pracownikami,

- opieka nad wizerunkiem firmy jako pracodawcy,

- wsparcie w pracach administracyjno – kadrowych.

%MCEPASTEBIN%

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w zakresie rekrutacji,

- znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2,

- andragogiczne umiejętności i/lub formalne przygotowanie,

- znajomość technik pozyskiwania pracowników,

- dużej samodzielności oraz zaangażowania.

Oferujemy

Co zyskujesz?

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w dynamicznym młodym zespole,

- praca stała od poniedziałku do piątku 8.00-16.00, bez nadgodzin i pracy w weekendy,

- samodzielne stanowisko oraz ciekawą, pełną wyzwań pracę,

- elastyczny czas pracy,

- owocowo- warzywne czwartki,

- zarobki od 4000 PLN.