Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Programista Java

Programista Java
Szczecin

Opis stanowiska

Doświadczony dostawca oprogramowania w obszarze HR poszukuje programisty/programistki Java. Zakres pracy: programowanie, udział w zespołach projektowych.

Praca na miejscu w Szczecinie lub zdalnie z obszaru województwa zachodniopomorskiego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • 3 lata doświadczenia w programowaniu,
  • znajomość Angular, TypeScript, HTML5, CSS3/SAAS,
  • bardzo dobra znajomość języka Java8+,
  • znajomość wzorców projektowych
  • doświadczenie ze Spring boot, JPA, Hibernate,
  • znajomość architektury microservice,
  • umiejętność budowania projektu przy pomocy MAVEN lub Gradle,
  • doświadczenie w pracy z repozytorium kodu Git,
  • znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL),
  • doświadczenie w JUnit i Mockito

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat na samodzielnym stanowisku,
  • motywującą atmosferę w zespole,
  • stabilne zatrudnienie w doświadczonej, profesjonalnej firmie,
  • szkolenia w zespole, w razie potrzeby szkolenia zewnętrzne,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, notebook).