Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Doradca biznesowy Play

Gdynia

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Doradca biznesowy Play
Gdynia

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Doradca biznesowy

Opis pracy:
- obsługa przedsiębiorstw w zakresie świadczenia usług sieci Play
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- przeprowadzanie analizy potrzeb klienta (doradztwo biznesowe)
- prowadzenie negocjacji handlowych
- kontakt posprzedażowy oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie
- doświadczenie sprzedaży, mile widziane B2B
- prawo jazdy oraz własny samochód
- gotowość do założenia działalności gospodarczej
- determinacja w dążeniu do celu, zdolności interpersonalne

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- system prowizyjny
- profesjonalne szkolenia
- wsparcie ze strony Koordynatora Sprzedaży
- dostęp do systemu z bazą klientów
- możliwość rozwoju