Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Szczerców
    (97-420)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku STAŻE DLA LEKARZY PSYCHIATRII WOLMED

Szczerców

, Agencja Pracy Select

STAŻE DLA LEKARZY PSYCHIATRII WOLMED
Szczerców

Opis stanowiska

Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień WOLMED
posiada miejsca na Staże dla lekarzy specjalizujących się w psychiatrii:

• kierunkowy z leczenia nerwic
• kierunkowy podstawowy / szpitalny
• kierunkowy w zakresie leczenia uzależnień
• kierunkowy podstawowy poradniany (Bełchatów)

Szczegółowe informacje pod nr tel. 691 92 92 92

NIE PRZEGAP SZANSY
ZAPEWNIJ SOBIE MIEJSCE
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ

Wymagania

xxx