Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Szczerców
    (97-420)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku STUDENCKIE PRAKTYKI W KLINICE WOLMED

Szczerców

, Agencja Pracy Select

STUDENCKIE PRAKTYKI W KLINICE WOLMED
Szczerców

Opis stanowiska

xxx

Wymagania

xxx

Oferujemy

Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień WOLMED zaprasza na STUDENCKIE PRAKTYKI

STUDENTÓW:

• pielęgniarstwa
• fizjoterapii
• ratownictwa medycznego
• zdrowia medycznego
• psychologii
• psychoterapii
• resocjalizacji
• pedagogiki
• zarządzania
• marketingu
• administracji
• dietetyki

do odbycia PRAKTYK STUDENCKICH pod okiem doświadczonej i wysoko  wyspecjalizowanej kadry dydaktycznej. Praktyki odbywają się w siedzibie  Kliniki WOLMED w Dubiu w gm. Szczerców, w pow. bełchatowskim i gabinetach WOLMED.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 691 92 92 92

NIE PRZEGAP SZANSY
ZAPEWNIJ SOBIE MIEJSCE
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ

*Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.