Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Stuttgart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Elektromonter, Niemcy

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia Factory 600, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6849

Elektromonter, Niemcy
Cała Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i biurowych.

Wymagania

- kwalifikacje zawodowe;

- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

- własny samochód.

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);

- stawka 9-10 euro netto/godzinę (w zależności od stopnia znajomości języka niemieckiego);

- wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika, możliwe jest pobieranie zaliczek;

- zakwaterowanie zorganizowane i OPŁACONE przez pracodawcę;

- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- długoterminowy kontrakt;

- możliwe nadgodziny;

- stały kontakt z reprezentującym pracodawcę polskim koordynatorem;

- pomoc przy uzyskaniu Kindergeld (dla osób mających dzieci na utrzymaniu);

- osoby ze słabszą znajomością języka niemieckiego mogą przed wyjazdem wziąć udział w prowadzonym w Polsce kursie języka niemieckiego dla elektryków; koszt kursu zostanie pracownikowi częściowo lub nawet całkowicie zwrócony po podjęciu pracy w Niemczech.