Branża

  • Motoryzacja / Warsztaty

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Kaszewice
    (97-415)

Praca na stanowisku POMOCNIK BLACHARZA/LAKIERNIKA

Kaszewice

, Agencja Pracy Select

POMOCNIK BLACHARZA/LAKIERNIKA
Kaszewice

Opis stanowiska

Zadania na w/w stanowisku:
- Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów;
- Wyrównywanie zagnieceń blacharki;
- Przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;
- Naprawy powypadkowe z użyciem ramy do prostowania karoserii;
- Przygotowanie i naprawa karoserii, elementów karoserii do lakierowania;
- Szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład;
- Przygotowywanie farb;
- Lakierowanie elementów przy pomocy pistoletu;
- Kontrola jakości lakierowanych elementów.

Wymagania

Wymagania:
- Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe: blacharz, lakiernik, mechanik;
- Mile widziane doświadczenie w branży: blacharstwo, mechanika, lakiernictwo samochodowe;
- Dobra organizacja pracy;
- Dbałość o powierzone narzędzia.

Oferujemy

Oferujemy:
- Umowę o pracę;
- Atrakcyjny system wynagrodzeń;
- Bezpieczne warunki pracy