Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Kierowca kat. B - Łódź

Łódź

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Kierowca kat. B - Łódź
Łódź

Opis stanowiska

  • Przewóz pracowników do i z miejsca pracy na terenie Strykowa i Łodzi,
  • Dbałość o rzetelne wykonywanie zleconych zadań i wizerunek zleceniodawcy,
  • Rozwożenie i odbiór dokumentów.

Wymagania

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Biegła znajomość j. ukraińskiego/ rosyjskiego,
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu, również busa do 9 osób,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Rzetelność i uczciwość.

Oferujemy

  • Narzędzia do pracy w postaci samochodu, ubezpieczenie, karta paliwowa;
  • Długotrwałą stabilną współpracę opartą na partnerstwie,
  • Wynagrodzenie: 3500-4000 brutto
  • Terminową wypłatę.