Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Koordynator regionalny z językiem koreańskim

Wrocław

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Koordynator regionalny z językiem koreańskim
Wrocław

Opis stanowiska

Oferujemy Ci pracę, która polega na:

  • koordynacji i realizacji projektów rekrutacyjnych (logistyka, produkcja) – praca w terenie;
  • organizacji pracy zespołów realizujących usługi w lokalizacjach Klientów;
  • nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z Klientami;
  • dbaniu o pozytywny wizerunek Firmy;
  • efektywnej współpracy z innymi działami w Firmie;
  • dbaniu o realizację założeń budżetowych kontraktów.

Wymagania

Nasza oferta skierowana jest do Ciebie, jeśli jesteś osobą która:

  • posiada min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w pracy w logistyce, usługach (B2));
  • biegle posługuje się językiem koreańskim;
  • posiada umiejętność współpracy z ludźmi i utrzymywania dobrych relacji z Klientami;
  • ma czynne prawo jazdy kat. B;
  • potrafi obsługiwać komputer w stopniu dobrym (w tym pakiet MS Office);
  • posiada umiejętność analizy kosztów oraz wyników prowadzonych kontraktów;
  • może pochwalić się bardzo dobrze rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi i komunikacyjnymi;
  • jest dyspozycyjna;
  • nastawiona jest na realizację celu i efektywność w pracy.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Na początek współpracy zaproponujemy Ci umowę zlecenie z wynagrodzeniem podstawowym i pełnym systemem prowizyjnym. Po okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę o pracę;
  • zapewnimy Ci wsparcie specjalistów z innych działów firmy;
  • gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • otrzymasz wszystkie narzędzia niezbędne do realizacji swoich zadań (komputer, auto służbowe);
  • możesz liczyć na pakiet benefitów pracowniczych, m.in. kartę multisport.