Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Haren
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - okolice Berlina

Haren

, Concept Plus

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - okolice Berlina
Haren

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju
artykułów
-Skanowanie towarów
-Inwentaryzacja
-Ogólne prace magazynowe

Wymagania

Wymagania:

-Gotowości do pracy zmianowej
-Sprawnego zapamiętywania liczb
-Znajomości języka niemieckiego na poziomie
komunikatywnym
-Samodzielności, dokładności
-Zdolności do szybkiego przystosowywania
się i pracy w zespole
-Doświadczenie na podobnym stanowisku mile
widziane
-Prawo jazdy oraz własny samochód mile
widziany

Oferujemy

Oferujemy:

-Różnorodny zakres obowiązków
-Nowoczesne miejsce pracy
-Wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h
+ dodatki i premie zgodne z taryfikatorem
iGZ
-Komfortowe zakwaterowanie
-Wsparcie koordynatora