Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-309)

Praca na stanowisku Sprzedawca usług w obszarze HR

Wałbrzych

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Sprzedawca usług w obszarze HR
Wałbrzych

Opis stanowiska

Chcesz być częścią najdynamiczniej rozwijającej się firmy w obszarze HR na Dolnym Śląsku?

Chcesz uczestniczyć w tworzeniu partnerskich relacji z najciekawszymi dolnośląskimi firmami?

Brzmi ciekawie?

Sprawdź naszą ofertę na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów.

(Region: Dolnośląski)

Obowiązki:

- Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami w podległym regionie
- Kształtowanie profesjonalnego wizerunku WorkProfi na lokalnym rynku pracy
- Kreowanie wraz z Klientami optymalnych rozwiązań w obszarze HR.
- Sprzedaż rozwiązań z zakresu HR opartych na formule pracy tymczasowej, outsourcingu oraz pośrednictwie pracy

Wymagania

- Orientacja na klienta oraz umiejętność kreowania jego oczekiwań
- Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji biznesowych
- Determinacja w realizacji celów ilościowych i jakościowych
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług HR.
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- Współpracę z ludźmi z pasją
- Duży zakres autonomii i realny wpływ na kształtowanie działań firmy na podległym obszarze
- Niekorporacyjny klimat organizacji ceniącej indywidualny wkład i inicjatywę w działaniu
- Partnerską atmosferę pracy w zespole
- Niezbędne narzędzia pracy jak samochód, laptop, telefon
- Programy szkoleniowe w ramach indywidualnie ustalonej ścieżki rozwoju
- Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny