Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-309)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Wałbrzych

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Specjalista ds. Rekrutacji
Wałbrzych

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje specjalisty ds. rekrutacji pracowników.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

- selekcja kandydatów,

- stały kontakt z klientami,

- prowadzenie i planowanie rozmów kwalifikacyjnych,

- stałe aktualizowanie bazy danych,

- tworzenie i dodawanie ogłoszeń o pracę,

- dbanie o dobry wizerunek Agencji,

- inne czynności związane z rekrutacją pracowników.

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość pakietu Office,

- dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,

- umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy

Oferta:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- praca od poniedziałku do piątku po 8 h,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju osobistego,

- możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych.