Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Siewierz
    (42-470)

Praca na stanowisku Konstruktor

Siewierz

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Konstruktor
Siewierz

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – firmy działającej w branży obróbki metali i rozwijającej obszar związany z dostarczaniem rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor

Miejscepracy: okolice Siewierza

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie nowych wyrobów,
  • Sporządzanie wycen po konsultacjach z klientami,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i technicznej zgodnie z wymogami techniczno-produkcyjnymi,
  • Wsparcie klientów w zakresie doradztwa technicznego,
  • Modernizację wyrobów poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych.

Wymagania

  •         Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  •         Doświadczenie w projektowaniu/modelowaniu elementów metalowych w środowisku 3D,
  •         Znajomość technologii obróbki metali oraz właściwości metali,
  •         Wykształcenie minimum średnie techniczne; preferowane budowa maszyn,
  •         Znajomość programu SolidWorks lub CATIA,
  •         Samodzielność, jak również umiejętność pracy w grupie,
  •         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.