Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży – branża elektryczna

Bielsko-Biała

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Sprzedaży – branża elektryczna

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy, działającej w obszarze sprzedaży i dystrybucji materiałów elektrycznych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę rynku, budowanie sieci sprzedaży oraz pozyskiwanie klientów na terenie województw Śląskiego i Małopolskiego,
  • Profesjonalne doradztwo produktowe obejmujące oferowany asortyment sprzedaży,
  • Realizację planów sprzedażowych,
  • Współpraca oraz wsparcie klientów w zakresie technicznym,
  • Reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie pozyskania i obsługi klientów B2B,
  • Wiedza z zakresu elektryki lub elementów elektrycznych (np. oświetleniowych itp.),
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Sprawna organizacja swojej pracy oraz profesjonalne podejście do klienta,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Samochód służbowy,
  • Praca zarówno w siedzibie firmy, jak i w terenie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizyjnej,
  • Praca w atmosferze wsparcia i duże możliwości rozwoju zawodowego.