Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Węgrów
    (07-100)

Praca na stanowisku Elektryk / Elektromechanik

Węgrów

, Level Work

Elektryk / Elektromechanik
Węgrów

Opis stanowiska

Lokalizacja: Węgrów

- zapewnienie sprawności maszyn,

- urządzeń i systemów energetycznych linii produkcyjnych,

- diagnostyka awarii oraz wykonywanie remontów i przeglądów technicznych maszyn,

- urządzeń oraz instalacji.

Wymagania

 - doświadczenie w działach technicznych na produkcji,

 - umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych.

Oferujemy

 - stabilna praca w nowoczesnej firmie o profilu produkcyjnym,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

- niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość zakwaterowania przez pracodawcę.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą linku aplikacyjnego poniżej: