Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Technik utrzymania ruchu

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Technik utrzymania ruchu
Wałbrzych

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: ok. Świdnicy/Wałbrzycha

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • usuwanie awarii i nadzór nad pracą maszyn i urządzeń,
  • przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn,
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn poprzez kontrolowanie ich stanu technicznego,
  • wsparcie projektowe przy modyfikacji i modernizacji maszyn,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz  wykształcenie średnie lub zawodowe (najlepiej elektryka lub automatyka),
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,
  • potrafisz czytać schematy elektryczne i znasz systemy sterowania,
  • masz uprawnienia SEP do 1kV,
  • swobodnie poruszasz się w środowisku MS Office,
  • cechują Cię: komunikatywność, zaangażowanie, otwartość i nastawienie na współpracę z innymi,
  • znasz układy mechaniki, pneumatyki i hydrauliki, a także posiadasz uprawnienia do obsługi  suwnic – atuty mile widziany.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię miesięczną regulaminową do 15% (po 3 m-cach),
  • premię kwartalną za brak absencji,
  • możliwość pracy i rozwoju w środowisku międzynarodowym, a także szkolenia zewnętrzne w firmie macierzystej,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie zdrowotne).