Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku HR Consultant

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

HR Consultant
Wrocław

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą rekrutacyjną z 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznych. Obecnie poszukujemy do Naszego zespołu osoby, która razem z nami będzie rekrutowała najlepszych pracowników dla naszych Klientów – aplikuj na stanowisko:

HR CONSULTANT

 Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • wyszukiwanie najlepszych kandydatów na rynku (również metodą Direct Search),
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i sporządzanie profili zawodowych kandydatów,
  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,
  • bezpośredni kontakt z Klientem,
  • działania employer brandingowe.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • posiadasz miłe usposobienie i entuzjazm w pracy z ludźmi,
  • w sposób umiejętny i samodzielny organizujesz własną pracę,
  • potrafisz obsługiwać programy MS Office,
  • chcesz rozwijać się w zakresie rekrutacji i HR-u,
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim - dodatkowy atut.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu Umowy o Pracę,
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • możliwość rozwoju – szkolenia wewnętrzne,
  • pracę w zgranym, wesołym zespole :),
  • różnorodne i ambitne projekty rekrutacyjne na wszystkich szczeblach  w wielu branżach.