Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Trzebnica
    (55-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży na rynku niemieckim

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Specjalista ds. Sprzedaży na rynku niemieckim
Trzebnica

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy handlowo-usługowejosoby do pracy, na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY NA RYNKU NIEMIECKIM

Miejsce pracy: okolice Trzebnicy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

- telefoniczna obsługa sprzedażowa dotychczasowych klienów firmy (sieci handlowe, hurtownie, agencje eventowe, instytucje, itp.),

- opieka posprzedażowa oraz podtrzymywanie kluczowych relacji biznesowych z klientami,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

- posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,

- swobodnie komunikujesz się ( C1 w mowie i piśmie) w języku niemieckim,

- znasz język angielski na poziomie min. B2,

- potrafisz swobodnie i efektywnie przeprowadzać rozmowy handlowe,

- jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu.

Oferujemy

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (UoP),

- pakiet z prywtną opieką medyczną,

- stałe godziny pracy,

- pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze,

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia.