Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Regular Angular z NodeJS

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Regular Angular z NodeJS
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – firmy z branży IT tworzącej dedykowane oprogramowania dla firm w technologiach mobilnych oraz internetowych – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • praca przy projekcie z obszaru logistyki.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych w Angular 2+,

  • posiadasz biegłą znajomość Angular,

  • znasz dobrze: NodeJS, TypeScript, JavaScript, HTML, CSS, NgRx, RxJs,

  • pracowałeś już z Websockets i API communication,

  • spotkałeś się z praktyką „code review”,

  • posiadasz znajomość frameworków testowych (testy jednostkowe, funkcjonalne, e2e),

  • masz praktyczną wiedzę z systemów kontroli wersji (GIT oraz GitLab),

  • wyceniałeś już prace projektowe,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • jesteś: otwarty, komunikatywny, odpowiedzialny i zdyscyplinowany,

  • cechują Cię umiejętność logicznego i analitycznego myślenia.

Atuty mile widziane:

  • doświadczenie w pracy zdalnej,

  • nie są Ci obce: Docker, CI/CD, Kubernetes oraz programowanie Multi-stage.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę z nowymi technologiami z obszaru tworzenia oprogramowania i uczenia maszynowego,

  • wynagrodzenie: 9 - 16k PLN + VAT (B2B),
  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • dowolną formę zatrudnienia,

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,

  • szkolenia wewnętrzne.