Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Inżynier jakości

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

Inżynier jakości
Bełchatów

Opis stanowiska

Zadania na danym stanowisku:
- Przestrzeganie terminowej i właściwej realizacji powierzonych obowiązków.
- Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i regulacji.
- Zwolnienie produktu do klienta.
- Kontrola komponentów do produkcji.
- Nadzór nad poprawnością procesu produkcyjnego
- Zarządzanie materiałem niezgodnym.
- Oznaczenie i segregacja produktów.
- Przygotowywanie raportów.
- Nadzór nad wysyłkami wyrobów gotowych.
- Dopuszczanie do startu produkcji linii produkcyjnej lub zatrzymanie linii produkcyjnej w razie konieczności.
- Kontakt z klientem, obsługa klienta w przypadku reklamacji.
- Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.
- Zatwierdzanie wewnętrznych dokumentów.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe.
- Minimum 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej na stanowisku Inżyniera lub w dziale Jakości.
- Wiedza na temat Zarządzania Systemem Jakości, znajomość wymagań ISO.
- Obsługa komputera, znajomość pakietu Office.
- Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat.
- Wynagrodzenie 3400,00 zł - 4400,00 zł brutto + 200 zł brutto premii za dyspozycyjność.
- Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.