Branża

  • Moda / Krawiectwo

Lokalizacje

  • Świdnica
    (58-100)

Praca na stanowisku Konstruktor odzieży damskiej

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Konstruktor odzieży damskiej
Świdnica

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta poszukujemy Konstruktora odzieży damskiej.

Jeśli pasjonuje Cię moda to już dziś dołącz do teamu, który dzięki zaangażowaniu, kreatywności i energii codziennie z powodzeniem buduje sukces firmy.

Miejsce Pracy: Świdnica/Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:

  • przygotowywanie prototypów kolekcji we współpracy z projektantem, a także szablonów do nich,

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz komentarzy do wzorów produkcyjnych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte portfolio,

  • możesz pochwalić się znajomością zasad kroju i szycia, jak również konstrukcji i stopniowania odzieży,

  • posiadasz wysokie poczucie trendów i estetyki, a także masz zdolności plastyczne,

  • cechują cię: nieszablonowość w myśleniu i działaniu oraz umiejętność zarządzania swoim czasem pracy,

  • chętnie pracujesz zarówno zespołowo jak i samodzielnie,

  • jesteś osobą komunikatywną, dokładną, kreatywną i pełną pasji.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • pracę w dynamicznym i młodym zespole, który uwielbia to, co robi,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość samorealizacji i kreatywności,

  • twórczą i nieformalną atmosferę pracy.