Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kleszczów
    (32-084)

Praca na stanowisku SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Kleszczów

, Agencja Pracy Select

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY
Kleszczów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kleszczów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
– Przygotowywanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych.
– Monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych.
– Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego.
– Zarządzanie majątkiem trwałym.
– Przygotowanie rocznego budżetu i kontrola jego wykonania.
– Przygotowywanie bieżących zestawień, raportów, analiz.
– Przygotowywanie płatności.
– Utrzymywanie relacji z instytucjami zewnętrznymi, w tym instytucjami finansowymi, audytorami, organami podatkowymi.
– Wykonywanie innych prac zleconych w ramach księgowości.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Wykształcenie wyższe kierunkowe.
– Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego/samodzielnej księgowej min. 5 lat.
– Bardzo dobra znajomość aktualnych zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków.
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
– Umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność i rzetelność.
– Mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
– Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
– Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
– Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premie.
– Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów, premie i paczki świąteczne).