Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku GŁÓWNY KSIĘGOWY

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: okolice Ruśca
Rodzaj pracy: praca stała
Ilość wakatów: 1

Zakres obowiązków:
- Sprawdzanie dokumentów firmy pod względem formalnym i rachunkowym.
- Analiza oraz weryfikacja dokumentów pod względem wymogów prawa podatkowego.
- Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- Przygotowanie i weryfikacja rejestrów VAT.
- Przygotowywanie deklaracji VAT.

Wymagania

Wymagania:
- Praktyczna znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, w szczególności ustawy o podatku od towarów i usług.
- Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego księgowego.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Umiejętność tworzenia prognoz finansowych.
- Umiejętność sprawnego organizowania i planowania pracy.
- Komunikatywność, terminowość i skrupulatność.

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności.
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
- Niezbędne narzędzia do pracy.
- Pracę w kulturze organizacyjnej opartej o wzajemny szacunek i uczciwość.