Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku PRACOWNIK DS. KADR I PŁAC

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

PRACOWNIK DS. KADR I PŁAC
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: tymczasowa
Ilość wakatów: 1

Zakres obowiązków:
- Pełna obsługa kadrowa.
- Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem.
- Obsługa programu płatnik.
- Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
- Sprawna obsługa komputera i pakietu Office.
- Dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Mile widziana znajomość programu płatnik i programów kadrowo-płacowych.

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie 2800,00 zł brutto na okresie próbnym, po okresie próbnym podwyżka.
- Wdrożenie do zakresu obowiązków.
- Możliwość przyuczenia.
- Miłą atmosferę pracy.
- Stabilne warunki zatrudnienia.