Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Radomsko
    (97-500)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. MARKETINGU/BRANŻA KONSTRUKCJI METALOWYCH

SPECJALISTA DS. MARKETINGU/BRANŻA KONSTRUKCJI METALOWYCH
Radomsko

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Radomsko
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
- Przegląd wpływających zapytań ofertowych.
- Przygotowywanie ofert w oparciu o wymogi techniczne klienta.
- Pozyskiwanie nowych klientów.
- Terminowe i profesjonalne opracowanie ofert w j. polskim i angielskim.
- Opracowywanie i wdrażanie strategii oraz planów marketingowych.
- Prowadzenie rozmów z klientami.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
- Wykształcenia wyższe techniczne.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny.
- Znajomość obsługi komputera Windows, MS Office, AutoCAD.
- Znajomość rysunku technicznego.
- Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Otwartość i gotowość do podejmowania wyzwań.
- Bardzo dobra organizacja pracy, staranność i zdolności organizacyjne.
- Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Przyjazne środowisko pracy.
- Zatrudnienie od zaraz.
- Realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego.