Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-500)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Księgowych – księgowość wewnętrzna

Chorzów

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Księgowych – księgowość wewnętrzna
Chorzów

Opis stanowiska

SMART – HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – zagranicznej firmy produkcyjnej, dostawcy nowoczesnych rozwiązań technicznych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów, woj. śląskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych w systemie,
  • Kontrolowanie rachunkowe i formalne dokumentów,
  • Sporządzanie i księgowanie dokumentów kompensat,
  • Uzgadnianie sald,
  • Uzgadnianie faktur zakupowych,
  • Weryfikacja i księgowanie obrotu magazynowego, analizowanie przesunięć, uzgadnianie i analizowanie stanów magazynowych,
  • Uzgadnianie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Wsparcie przy sporządzaniu raportów,
  • Udział w zamykaniu miesiąca i wsparcie w trakcie rocznego audytu ksiąg,
  • Ścisła współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowości firmy produkcyjnej lub w biurze rachunkowym,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego na kierunku rachunkowość lub pokrewnym,
  • Doświadczenia w rozliczaniu kosztów produkcji,
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office oraz systemu Comarch ERP XL, znajomość systemu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych, elastyczności, skrupulatności,
  • Samodzielności oraz gotowości do dalszego rozwoju zawodowego.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i posiadanych umiejętności,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.