Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Stare Babice
    (05-082)

Praca na stanowisku Mechanik

Stare Babice

, Level Work

Mechanik

Opis stanowiska

• naprawa, przeglądy, konserwacja maszyn introligatorskich: paulzen, amerykanki,
• ustawianie maszyn introligatorskich w procesie produkcji,
• naprawy maszyn i urządzeń poligraficznych.

Wymagania

• praktyczna znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• umiejętności pracy przy maszynach, zdolności mechaniczne,
• mile widziane doświadczenie przy naprawie maszyn poligraficznych.

Oferujemy

• umowa o pracę na pełen etat,
• atrakcyjne wynagrodzenie 5700 zł brutto,
• prace w systemie dwuzmianowym – 6-14; 14-22.(pn-pt),
• zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez