Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Burgwedel
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY
Burgwedel

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Burgwedel lub Ibbenbüren

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientó
Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:
- Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
- Skanowanie towarów
- Inwentaryzacja
- Ogólne prace magazynowe

Wymagania

- Gotowość do pracy zmianowej
- Sprawne zapamiętywanie liczb
- Samodzielność, dokładność
- Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

- Różnorodny zakres obowiązków
- Nowoczesne miejsce pracy
- Wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
- Komfortowe zakwaterowanie