Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Frankfurt
    (Niemcy)

Praca na stanowisku OPERATOR KOPARKI, NIEMCY

Frankfurt

, Agencja Pracy Select

OPERATOR KOPARKI, NIEMCY
Frankfurt

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy- cały kraj
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Prowadzenie i obsługa maszyn i urządzeń budowlanych do budowy dróg, robót ziemnych i inżynierii lądowej i wodnej
● Spulchnianie, ładowanie, transportowanie, umieszczanie i zagęszczanie mas ziemnych przy pomocy maszyn i pojazdów specjalnych, takich jak koparki
 ● Budowa wykopów, rowów, wałów i nasypów

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem
● Doświadczenie zawodowe: tak, co najmniej 3 lata
● Znajomość języków obcych: Niemiecki, A2
● Prawo jazdy: Wymagane jest prawo jazdy kat. B
● Samochód: Nie, samochód nie jest konieczny
● Inne: Zapewniony pojazd / Transport z miejsca zakwaterowania na plac budowy pojazdami firmowymi.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Rozpoczęcie pracy: 02.06.2021
● Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: Nieograniczona
● Okres próbny: 6 miesięcy ● Godziny pracy: 40 – 50 godzin Tydzień
 ● Gotowość do pracy zmianowej: Zmiana dzienna
● Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: 13,00 – 17,00 Euro
● Dopłaty: 28,00€ netto za dzień, wyjazdy do domu, premia świąteczna/noworoczna
● Dni urlopowe: 30 dni.
● Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie.
● Opieka / Instrukcja: Będziesz pod opieką zarówno w języku polskim jak i niemieckim
● Sprzęt / odzież robocza: zapewniona przez pracodawcę