Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Żłobnica
    (97-410)

Praca na stanowisku LIDER ZMIANY

Żłobnica

, Agencja Pracy Select

LIDER ZMIANY
Żłobnica

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Żłobnica, k. Kleszczowa
Rodzaj pracy: stała

Zadania na w/w stanowisku:
–  Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu.
–  Motywowanie i szkolenie podległego zespołu.
–  Realizacja planów produkcyjnych.
–  Zagwarantowanie ciągłości procesu produkcyjnego.
–  Organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych.
–  Organizacja obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń kontrolnych.
–  Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz stanowisk pracy.
–  Prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami, instrukcjami i normami.
–  Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, ppoż. i ogólnozakładowych w podległym obszarze.
–  Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji bieżących zadań.

Wymagania

Wymagania:
–  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat – warunek konieczny.
–  Wykształcenie min. średnie.
–  Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn lub pokrewnym.
–  Znajomość rysunku technicznego, narzędzi pomiarowych.
–  Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Ms Office.
–  Otwartość do pracy w systemie zmianowym.
–  Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
–  Dobra organizacja pracy, samodzielność.
–  Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
–  Mile widziane doświadczenie w branży automotive.
–  Mile widziane doświadczenie w tłocznictwie.
–  Uprawnienia na wózek widłowy/suwnice będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
–  Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
–  Stabilne warunki zatrudnienia.
–  Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku