Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Zedelgem
    (Belgia)

Praca na stanowisku Monter maszyn rolniczych- Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Monter maszyn rolniczych- Belgia
Zedelgem

Opis stanowiska

- prace montażowe nowych maszyn, zgodnie z dokumentacją techniczną i wytycznymi konstruktorów,
- prace ślusarskie / mechaniczne związane z w/w montażem,
- serwisowanie maszyn (identyfikacja i wymiana wadliwych podzespołów, regulacja, konserwacja),
- prace związane z montażem i relokacją maszyn
- praca z rysunkiem technicznym
- obsługa suwnicy

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku- min 2 lata
- komunikatywna znajomość języka angielskiego to atut
- chęć podjęcia stałej pracy na terenie Belgii

Oferujemy

- stała umowa belgijska, bezpośrednio z pracodawcą (bez agencji)
- stawka 16,91 EUR/h , po 6 miesiącach podwyżka do 17.50 EUR/ h brutto
- 40 EUR dziennie dodatkowej diety przez pierwszy miesiąc pracy
- premia zmianowa 12,5% do każdej godziny
- Eco czeki 7 eur dziennie
- pokój w hotelu, bezpłatnie przez pierwszy miesiąc pracy
- 5 tygodni wolnego w lipcu
- dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
- odzież i buty robocze