Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku CHEMIK NA PRODUKCJI

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

CHEMIK NA PRODUKCJI
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rogowiec, Piaski
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Kontrola i ocena wizualna przepakowywanych palet z wyrobem gotowym – zgodność produktu gotowego z wymaganą specyfikacją końcową.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Wykształcenie wyższe I stopnia o kierunku: biotechnologia, chemia, mikrobiologia, technologia żywności, ochrona środowiska.
– Spostrzegawczość i dokładność.
– Książeczka sanepidowska – warunek konieczny.
– Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Wynagrodzenie: 18,30zł brutto / 1h.
– Elastyczność – dni pracy i zmiany ustalane indywidualnie.
– Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dziale kontroli jakości.
– Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
– Dla osób z Bełchatowa zapewniony dojazd.