Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Hamburg, Hannover
    (Niemcy)

Praca na stanowisku CZYSZCZENIE DACHÓW (2 OSOBY)- NIEMCY- MIASTO HAMBURG, HANNOVER PILNE !!!

Hamburg, Hannover

, Agencja Pracy Select

CZYSZCZENIE DACHÓW (2 OSOBY)- NIEMCY- MIASTO HAMBURG, HANNOVER PILNE !!!

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy – miasto Hamburg, Hannover
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Czyszczenie dachów, tarasów kercherem oraz drobne prace naprawcze.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem
 ● Doświadczenie zawodowe: tak, doświadczenie jest obowiązkowe
● Znajomość języków obcych: Niemiecki A1
● Prawo jazdy: Tak, wymagane jest prawo jazdy do prowadzenia samochodu służbowego
● Samochód: Jeden z pracowników  powinien mieć samochód, aby zabrać innych ze sobą

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Miejsce pracy: Niemcy/Hamburg, Hannover , WYJAZD OD ZARAZ, NAJLEPIEJ DWIE OSOBY!!!
● Rozpoczęcie pracy: od zaraz do połowy grudnia
 ●Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: ograniczona do 1 roku
 ● Okres próbny: 6 miesięcy
● Godziny pracy: 40 – 50  godzin / Tydzień
● Gotowość do pracy zmianowej: Zmiana dzienna, weekendy
● Wynagrodzenie miesięczne netto: 1800,00 Euro na miesiąc
 ● Dopłaty: darmowe zakwaterowanie.
 ● Dni urlopowe: 24 dni.
● Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie w pokojach 2 lub 4 osobowych.
● Opieka / Instrukcja: Będziesz pod opieką zarówno w języku polskim jak i niemieckim
● Sprzęt / odzież robocza: zapewniona przez pracodawcę