Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Reutte
    (Austria)

Praca na stanowisku CIEŚLA SZALUNKOWY DO FIRMY STRABAG AUSTRIA- MIASTO REUTTE

CIEŚLA SZALUNKOWY DO FIRMY STRABAG AUSTRIA- MIASTO REUTTE
Reutte

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Austria – miasto Reutte
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:

● Poszukujemy 2 brygad po 4 osoby.
● Praca bezpośrednio w firmie STRABAG
● Wszelkie prace szalunkowe, przy fundamentach, posadzkach, ścianach, stropach, prace szalunkowe systemowe i tradycyjne.
● Wykonywanie ścian szczelinowych, układanie stropów z półfabrykatów, przygotowanie betonu.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

● Wykształcenie zawodowe: Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem
● Doświadczenie zawodowe: tak, doświadczenie jest obowiązkowe
● Znajomość języków obcych: Niemiecki B1, jedna osoba z grupy powinna mówić po niemiecku, reszta niekoniecznie.
● Prawo jazdy: Tak, wymagane jest prawo jazdy
● Samochód: Jeden z pracowników  powinien mieć samochód, aby zabrać innych ze sobą i dojeżdżać do pracy.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

● Miejsce pracy: Austria / Reutte
● Rozpoczęcie pracy: 12.07.2021
 ●Umowa o pracę jest ograniczona w czasie: 6 – 12 miesięcy
 ● Okres próbny: 3 miesiące
● Godziny pracy: 40 – 50  godzin / Tydzień
● Gotowość do pracy zmianowej: Zmiana dzienna, możliwa praca w weekendy.
● Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO: 14,67 Euro/h
 ● Dopłaty: Dieta dzienna 26,40 Euro + 13 i 14 pensja + nadgodziny,
 ● Dni urlopowe: 25 dni.
● Zakwaterowanie: Darmowe w pobliżu miejsca pracy.
● Opieka / Instrukcja: Będziesz pod opieką zarówno w języku polskim jak i niemieckim
● Sprzęt / odzież robocza: zapewniona przez pracodawcę
● Uwagi: przyjazd 11 lipca ok. godz. 17:00, rozpoczęcie pracy w dniu 12 lipca.