Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej

Katowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej
Katowice

Opis stanowiska

  • Realizacja działań informacyjno-promocyjnych

  • Pisanie i redagowanie tekstów marketingowych, artykułów i komunikatów na potrzeby komunikacji wewnętrznej

  • Obsługa stron internetowych, intranetu oraz kanałów społecznościowych (m.in. FB, Twitter, Linkedin) oraz monitorowanie trendów w tym zakresie

  • Realizacja działań z zakresu employer branding

  • Organizacja własnych wydarzeń o charakterze informacyjno-promocyjnym

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe (preferowany kierunek związany z marketingiem, reklamą, dziennikarstwem lub pokrewne)

  • Znajomość języka Ukraińskiego

  • Znajomość języka Angielskiego

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania priorytetami

  • Samodzielność, umiejętność koordynacji zadań projektowych i prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Doświadczenie w realizacji działań informacyjnych, edukacyjnych i promocyjnych

  • Praktyczna umiejętność w obsługi pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word)

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę na pełen etat

  • Umowę o pracę

  • Benefity: karta Multisport, opieka medyczna, dostęp do ubezpieczenia grupowego

  • Przyjazne warunki pracy z możliwością rozwoju

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Niezbędne narzędzia pracy