Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Meppen
    (Niemcy)

Praca na stanowisku PAKOWANIE CIASTEK (K/M)

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

PAKOWANIE CIASTEK (K/M)
Meppen

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PAKOWANIE CIASTEK (K/M) - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY
Miejsce pracy:  Meppen (Niemcy)

Zakres obowiązków:
- Pakowanie ciastek i innych wyrobów cukierniczych do opakowań
- Wkładanie zapakowanych ciastek do opakowań zbiorczych
- Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania

- Umiejętność pracy w zespole
- Wytrzymałość fizyczna i zdolności manualne
- Gotowość do pracy trzyzmianowej
- Mile widziany własny samochód

Oferujemy

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 euro brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
- Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
- Bezpłatną odzież roboczą oraz obuwie
- Wsparcie polskiego koordynatora
- Przyjazny system zaliczek