Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Meer
    (Belgia)

Praca na stanowisku PRODUKCJA POJEMNIKÓW PLASTIKOWYCH / MEER

Meer

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

PRODUKCJA POJEMNIKÓW PLASTIKOWYCH / MEER
Meer

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta poszukuje pracowników produkcyjnych

Miejscowość: Meer

Opis stanowiska:

- praca na produkcji plastikowych pojemników

- obsługa maszyn

- inne czynności magazynowe

Wymagania

Wymagamy:

- własny transport do pracy

- znajomość j. angielskiego

- własne zakwaterowanie w okolicach Meer

Oferujemy

Oferujemy:

- stawka podstawowa 12,34 euro/h brutto

- dodatki za pracę zmianową

- dodatek za dojazdy do pracy

- praca w systemie trzyzmianowym-

- belgijska umowa