Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bornem
    (Belgia)

Praca na stanowisku OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH + FORKLIFT

Bornem

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH + FORKLIFT
Bornem

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje operatorów maszyn produkcyjnych, którzy poosiadają doświadczenie pracy z wózkami widłowymi

Miejsce pracy: Bornem

Opis stanowiska:

-sprawdzanie jakości surowców

- przesuwanie worków ważących do 15 do 25kg

- przewożenie gotowych palet z produktem końcowym w wyznaczone miejsce.

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka polskiego i/lub angielskiego (min. B2)

- własne zakwaterowanie w okolicach Bornem

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- doświadczenie pracy na wózkach widłowych

Oferujemy

Oferta:

- możliwość długoterminowego, stabilnego zatrudnienia,

- stawka 12.86 euro brutto/h + dodatki za pracę zmianową

- praca na 3 zmiany

- belgijska umowa.