Branża

  • Prawo

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Aplikant Radcowski

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Aplikant Radcowski
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - JesteśmyAgencjąRekrutacyjnąrealizującąambitneprojektyrekrutacyjnedlanaszych Klientów.Cechujenasprecyzjawdziałaniuorazkrótkiczasrealizacjizleceń.

Dla naszego klientaKancelarii Prawnej, eksperta w dziedzinie obsługi przedsiębiorstw, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżącą obsługę prawną Klientów Kancelarii,
  • Analizowanie i komplementowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia sprawy,
  • Wsparcie prawne w procesach z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa administracyjnego, prawa obrotu nieruchomościami, prawa spółek handlowych, prawa przewozowego itp.,
  • Czynny udział w prowadzeniu procesów sądowych, na każdym etapie postępowania, łącznie z udziałem w rozprawach,
  • Przygotowanie pism procesowych, opinii prawnych i innych dokumentów związanych z działalnością Kancelarii.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Statusu aplikanta aplikacji radcowskiej,
  • Odpowiedzialności za powierzone sprawy,
  • Zaangażowania i inicjatywy w tworzeniu nowych rozwiązań z zakresu realizowanych zadań,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Chęci do nauki i zdobywania doświadczeń oraz doskonałej umiejętności organizacji czasu pracy.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę o współpracę lub kontrakt B2B,
  • Możliwość ustalenia elastycznych godzin, pod kątem odbywania zajęć na aplikacji,
  • Aktywny udział w procesach sądowych -  min. 1 dzień w sądzie,
  • Doskonalenie umiejętności pod okiem doświadczonych radców prawnych, specjalistów w swoich dziedzinach,
  • Współpracę z specjalistami z różnych dziedzin prawa, legitymującymi się rozległą wiedzą i doświadczeniem przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień.