Branża

  • Doradztwo / Konsulting

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-010)

Praca na stanowisku Doradca Klienta - Rynek Niemiecki

Rzeszów

, Assunto Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz osób poszukujących pracy.

Naszą misją jest realizowanie procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów tak,aby zarówno Pracodawca jak i Pracownik mieli satysfakcję z wzajemnej współpracy.

Doradca Klienta - Rynek Niemiecki
Rzeszów

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie kontrahentów w zakresie stolarki okiennej,
  • bieżąca obsługa klientów m.in. odbiór połączeń przychodzących/wychodzących oraz obsługa poczty mailowej,
  • przygotowanie ofert handlowych oraz rejestrowanie zamówień,
  • doradztwo oraz wsparcie we wdrożeniu strategii rozwoju sprzedaży,
  • stała analiza rynku oraz konkurencji.

Wymagania

 Wymagania:

  • biegła znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • znajomość branży stolarki okiennej, branży budowlanej,
  • umiejętność czytania projektów budowlanych oraz rys. technicznych,
  • mile widziana znajomość oprogramowania typu CAD,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność,
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi,
  • komunikatywność,
  • kultura osobista.

Oferujemy

Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • możliwości zdobycia większego rozwoju zawodowego