Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Lubań
    (59-800)

Praca na stanowisku Magazynier / operator wózka widłowego

Lubań

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Magazynier / operator wózka widłowego
Lubań

Opis stanowiska

Masz doświadczenie jako operator wózków widłowych?

Chcesz rozwijać swoje umiejętności?

Agencja zatrudnienia WorkProfi(cert. 17025) poszukuje operatorów wózków widłowych.

Miejsce pracy: Lubań

Do Twoich zadań będzie należeć:

- załadunek / rozładunek samochodów dostawczych,

- układania towarów w magazynie zgodnie ze zleceniami oraz kompletowania zamówień,

- przyjmowania oraz wydawania towarów,

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- umiejętności obsługi wózków widłowych + UDT,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- zaangażowania i chęci do pracy,

Oferujemy

Nasza oferta:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie od 3200 zł brutto + premia frekwencyjna,

- praca w systemie trzyzmianowym,

- praca od poniedziałku do piątku po 8h.