Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • mol
    (Belgia)

Praca na stanowisku Pracownik na produkcji drobiu, MOL

mol

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Pracownik na produkcji drobiu, MOL
mol

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla klienta poszukuje pracowników Miejscowość: Mol Opis stanowiska: - wykrawanie mięsa ręcznie i maszynowo - rozbiór mięsa na części - sprzątanie swojego stanowiska pracy - wieszanie na haki drobiu

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - własne zakwaterowanie i dojazd

Oferujemy

- 13.85 euro brutto/h plus dodatki za pracę w systemie zmianowym - ubezpieczenie - umowa belgijska