Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • haren
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek

haren

, Concept Plus

Pracownik (k/m) magazynu z wyposażeniem łazienek
haren

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Herzlake (Niemcy)

Liczba wakatów: 3

Zakres obowiązków:

● Rozładunek tirów
● Pakowanie i przepakowywanie towaru

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:

● Zdolność do szybkiego przystosowywania się
● Wytrzymałość fizyczna
● NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO
● Prawo jazdy kat. B
● Własny samochód mile widziany

Na co możesz liczyć z naszej strony:

● Wynagrodzenie 11 € brutto/h
● Praca na jedną zmianę od 6:00 do 15:00
● Umowa na warunkach niemieckich
● Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 61 €/tydzień
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50