Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Pyskowice
    (44-120)

Praca na stanowisku Kelner - Pyskowice

Pyskowice

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Kelner - Pyskowice
Pyskowice

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • przygotowywaniem sali dla gości,
  • doradztwem w zakresie menu, wina i innych napojów alkoholowych i bezalkoholowych,
  • obsługą gości w restauracji,
  • obsługą kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • dbaniem o porządek w restauracji.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego,
  • podstawowej znajomości kaw, win i napojów alkoholowych – mile widziana,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej motywacji do pracy, odpowiedzialnego podejścia do obowiązków.

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie– w zależności od preferencji kandydata,
  • wynagrodzenie: 16 zł netto – 20 zł netto/ 1 godzina,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę 5 dni w tygodniu, w sezonie 6 dni w tygodniu.
  • godziny pracy poniedziałek – niedziela (od X do IV): 12:00 – 21:00, sezon (wesela): do ustalenia.