Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik Regionalny

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kierownik Regionalny
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – producenta i dystrybutora w branży suplementów diety i preparatów naturalnych– osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław (tryb hybrydowo-terenowy)

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • zarządzanie i nadzór nad  podległą siecią sklepów detalicznych w szczególności w zakresie customer experience, visual merchandisingu, stanów magazynowych, dokumentacji i rozliczeń, w tym osobiste kontrole w podległych placówkach,
  •  wdrażanie nowych strategii rozwoju sieci sklepów partnerskich (pozyskiwanie nowych miejsc dystrybucji, prowadzenie negocjacji handlowych z zarządem, bezpośredni kontakt i nadzór nad pracownikami sklepu),
  • stworzenie od podstaw atrakcyjnej oferty franczyzowej wraz z obsługą i wsparciem dla  nowych Kierowników sklepów,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie produkcji materiałów POS, realizacji akcji promocyjnych, programów lojalnościowych,
  •  optymalizacja kosztów i odpowiedzialność za wynik finansowy w podległych sklepach,
  • przygotowywanie raportów i analiz oraz dbanie o pozytywny wizerunek sieci sklepów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w obszarze handlu oraz dystrybucji produktów FMCG lub pokrewnych (znajomość  Subiekt będzie dodatkowym atutem),
  • masz min. 2-letnie doświadczenie jako mobilny Kierownik Regionalny,
  • jesteś świadomy specyfiki funkcjonowania sklepów spożywczych ( mile widziane doświadczenie w sieci franczyzowej i w kontaktach z Sanepidem),
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu przebudowy i aranżacji lokalu pozwalającą na swobodną komunikację z projektantem, działami technicznymi czy wykonawcami prac adaptacyjnych,
  • cechują Cię doskonałe umiejętności negocjacyjne i interpersonalne - komunikatywność, umiejętność rozwiązywanie konfliktów, elastyczność,
  • masz poczucie odpowiedzialności za realizację postawionych celów i wysoko cenisz sobie samodzielność w działaniu.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (preferowane),
  • możliwość podjęcia pracy w trybie hybrydowym,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • niezbędne narzędzia firmowe (auto, telefon, laptop) oraz zniżki na produkty firmowe),
  • okazję do rozwoju w zespole ludzi pełnych pasji.