Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Inżynier sprzedaży (OZE)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Inżynier sprzedaży (OZE)
Kraków

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - producenta i dystrybutora urządzeń i rozwiązań HVAC - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • efektywna realizacja planów sprzedażowych w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii,

  • przygotowywanie ofert handlowych, w tym doradztwo i dobór techniczny produktów/urządzeń/systemów,

  • aktywne monitorowanie rynku inwestycji budowlanych, wyszukiwanie projektów inwestycyjnych, stały kontakt z inwestorami, projektantami, generalnymi wykonawcami itp.

  • kompleksowy nadzór nad realizacją zamówień w firmie,

  • udział w działaniach marketingowych, a także szkoleniowych firmy.

Oferujemy

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,

  • możesz pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, inżynierii sanitarnej, fotowoltaiki itp., a także znajomością zagadnień technicznych z nimi związanych,

  • posiadasz wysokie kompetencje sprzedażowe takie jak: autoprezentacja, komunikatywność, samodzielność, skuteczność w działaniu itp.,

  • cechują Cię: świetna organizacja pracy, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • wyróżniasz się silną determinacją w dążeniu do celu,

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.