Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji / Wałbrzych

Wałbrzych

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Specjalista ds. rekrutacji / Wałbrzych
Wałbrzych

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje do swojego zespołu specjalisty ds. rekrutacji pracowników.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków:

- Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

- Selekcja kandydatów,

- Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

- Prowadzenie i planowanie rozmów kwalifikacyjnych,

- Stałe aktualizowanie bazy danych,

- Przygotowywanie oraz publikacja ogłoszeń na różnych portalach i grupach,

- Dbanie o dobry wizerunek Agencji,

- Inne czynności związane z rekrutacją pracowników.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe,

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- Doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Znajomość pakietu MS Office,

- Wysokie umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w grupie,

- Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy

Oferta:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Elastyczne godziny pracy,

- Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,

- Możliwość rozwoju osobistego,

- Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

- Świetna atmosfera i kompetentny zespół do współpracy.