Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Monachium
    (Niemcy)

Praca na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNU / PRACA OD ZARAZ/ DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Monachium

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

PRACOWNIK MAGAZYNU / PRACA OD ZARAZ/ DARMOWE ZAKWATEROWANIE
Monachium

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

Miejsce pracy: Monachium

PRACA OD ZARAZ

PRACA RÓWNIEŻ DLA PAR, GRUP!!!!

Opis pracy:

Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska:

- zbieranie zamówień

- obsługa skanera

- odbieranie i rozkładanie towaru

Wymagania

Wymagania:

- mile widziana znajomość j angielskiego lub niemieckiego- nie jest to warunek konieczny

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

- punktualność i rzetelność w pracy

- chęć podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy

Oferta:

- praca w systemie trzyzmianowym,

- stawka 12 euro/h brutto,

- BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE !

- Gwarancja godzin pracy 48/tygodniowo !